Home / Genel  / Snapchat’te Takip Etmeniz Gereken Yemek Hesapları

Snapchat’te Takip Etmeniz Gereken Yemek Hesapları

Aynı yemekleri tekrar tekrar yemekten sıkıldıysanız bu hesaplara göz atmalısınız

Son zamanlarda sosyal medyada çok büyük bir atak yapan ve en fazla kullanılan sosyal ağ olan Snapchat  gün geçtikçe daha da büyümeye devam ediyor. Bunun yanı sıra içerisinde bulundurduğu kullanıcılar sayesinde insanlar kültür alışverişinde bile bulunuyorlar. Nitekim bunun en güzel örneği olarak yemek aşığı olan insanları söylemek mümkün. İnsanlar yaptığı yemekleri paylaşıp yemekler hakkında bilgi vererek birbirlerine yardımcı oluyorlar. Artık Snapchat üzerinden siz de yemek hesaplarını takip ederek istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz. Ancak kullanıcı adı bulmak konusunda bazı zorluklar mı yaşıyorsunuz? Endişelenmenize gerek yok çünkü belli başlı kullanıcı adlarını buradan öğrenerek hemen takip etmeye başlayabilirsiniz. Son derece keyifli lezzetli ve göze güzel gelen snapleri artık takip edebilirsiniz. Yemeklerin yanı sıra verilen tarifler ve püf noktalar da oldukça işinize yarayacaktır. Ya da sadece izlemek bile isteyenler için harika hesapları şöyle sayabiliriz;

Food52: Bu kullanıcı biraz daha minimalist çalışmalar üzerine yoğunlaşan ve yemekleri görsel şölene çeviren bir kullanıcı. Tarifleri başka hesaplardan almasına karşın sizlerin gözlerinizde kalbinizin atmasına neden olacak paylaşımlarda bulunuyor.

Beautifulcuisnes: Enfes lezzetleri enfes görünümlerle sizlerin karşısına koyan bu hesap diğerlerinden farklı olarak dünyanın herhangi bir yerinden bu kareleri sizlere sunuyor. Yani sadece yemeklerin güzellikleri değil ortamın da güzelliklerini sizlere aktararak sizlere oraya gitme isteğini oldukça aşılıyor.

Oburcan: Daha önce yemediğiniz bir yemek hakkında ön yargı taşımak istemiyor musunuz? O zaman kesinlikle bu hesabı takip etmeniz gerekiyor. Çünkü bu kullanıcı yediği yemekler hakkında sizlere bilgi vererek sizi ön yargılarınızdan kurtarıyor ve bunun yanı sıra yaptığı enfes yemekleri de sizlerin beğenisine sunuyor.

Urfa_yemekleri: Eğer biraz daha doğu kültürüne merakınız varsa tam sizin için bir kullanıcı hesabı. Urfa’ya ait tüm yemek kültürünü en keyifli ve lezzetli bir şekilde yansıtan bu kullanıcıyı merak edenler takip ettiği zaman bir daha asla vazgeçemeyecek ve tüm bu lezzetleri gördüğü zaman Urfa’ya gelmek isteyecek.

Lezzetduragi321: Başarısız bir tarif almak istemeyenler için en doğru hesaplardan bir tanesi. Daha önce tatmadığınız lezzetleri de sizler için tadarak sizlerin fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Tabi mutfakta sizlere bir yol gösterici olduğunu da söylemek gerek.

Yemek_video: Diğer tüm insanların yaptığı tarifler ve lezzetler burada yer alıyor. Hemen hemen çoğu farklı yemek kültürünü bir arada barındıran ve kullanıcıların yemeklerini paylaşan bu hesaba siz de yaptıklarınızı gönderebilirsiniz.

Ev_yemeklerim: Çoğu ev kadının derdi olan akşama ne pişirsem derdini ortadan kaldıracak olan bir hesap. Çünkü her gün farklı bir ev yemeğini sizlerle paylaşarak sorununuzu ortadan kaldırıyor.

Hemen siz de Snapchat üzerinden bu hesapları takip ederek yemek konusunda bütün istek ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Snapchat yemek hesaplarını takip edin ve lezzetin tadına varın.

Puanlama özeti
YORUMSUZ

YORUM YAP

Güncel kalmak istiyor musunuz?

E-bültenimize abone olun güncel içeriklerimizden anında haberdar olun. Yaşam, Aile, Seyahat, Finans ve daha birçok konuda içeriklerimizi takip edin.

Teşekkürler