Home / Teknoloji  / Mutlaka Telefonunuzda Olması Gereken Uygulamalar

Mutlaka Telefonunuzda Olması Gereken Uygulamalar

Akıllı telefonunuz bu uygulamalar ile daha akıllı

Günümüzde artık hemen hemen herkesin bir akıllı telefonu var.  Peki bu telefonlarımızda olması gereken günümüze ayak uydurmamızı sağlayan uygulamalar neler sorusu kafamızda dönüp duruyor.

İşte başlıyoruz ilk olarak Facebook, artık tüm akıllı telefonlarda olmazsa olmaz halini alan bir uygulamadır. İlkokul arkadaşlarını bile bulabileceğiniz bu uygulama günümüzde çoğu kişinin kullandığı bir uygulamadır. Arkadaşlarını ekleyip onlarla mesajlaşıp onların resimlerini görüp yorum yaptığın bir uygulamadır. Fotoğraf ve video paylaşarak arkadaşlarının yani sende ekli olanların bunları görmesi ve yorumlaşmak gayet eğlenceli bir durum.

Diğer bir uygulama ise günümüzün trendlerinden Instagram… Bu uygulama genellikle fotoğraf paylaşmak için kullanılır. Kısa videolar atabilirsiniz. Takipçileriniz ve sizi takip edenler vardır. Fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seviyorsanız instagram telefonunuzda olması gereken bir uygulamadır.

Gelelim olmazsa olmaz dediğimiz diğer uygulama olan Twitter‘a. Bu uygulamada kişisel görüşlerinizi genellikle yazarak ifade edeceğiniz gündemdeki olaylara yorum yapabiliceğiniz güzel bir uygulamadır. Bir çok ünlünün de twitter hesabı vardır. Onları takip edip yazdıklarını okuyarak da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sonradan kendini ön plana çıkaran diğer bir uygulama ise Snapchat. Bu uygulama, anlık fotoğraf paylaşımı yapabilen bir uygulmadır ve 24 saat sonra paylaşımlarınız otomatik olarak silinir. Bu uygulama da son zamanlarda hemen her telefonda olan uygulamalar listesinde yerini almıştır.

Asıl en önemli uygulamaya gelecek olursak Whatsapp. Akıllı telefonlarda olmazsa olmaz bir uygulamadır. Telefonlarda mesajlaşma bölümünün yerini alan bu uygulama çoğu kişi tarafından kullanılır ve en sevilen uygulamalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Puanlama özeti
YORUMSUZ

YORUM YAP

Güncel kalmak istiyor musunuz?

E-bültenimize abone olun güncel içeriklerimizden anında haberdar olun. Yaşam, Aile, Seyahat, Finans ve daha birçok konuda içeriklerimizi takip edin.

Teşekkürler