Home / Eğlence  / Çalgı Çengi 2 Duyuruldu

Çalgı Çengi 2 Duyuruldu

Sevilen ikilinin yeni filmi yolda. Her zamanki gibi yine çok eğlenceli olacağından şüphemiz yok

Çalgı çengi filminin ilk izlenimleri sonucunda Ahmet Kural ve Murat Cemcir oldukça büyük beğeni aldılar ve film ülkede büyük bir sükse yarattı. Bu başarılı projenin ardından herkes filmin ikincisini beklerken 5 yıl boyunca bu konu hakkında herhangi bir açıklama ya da bir ipucu verilmedi. Ancak filmin vizyona girmesinin 5 yıl ardından filmin yönetmenlik görevini üstlenen Selçuk Aydemir filmin ikincisinin de vizyona gireceğini açıkladı. Bu haber Çalgı Çengi sevenleri ve Ahmet Kural ile Murat Cemcir sevenleri bir hayli heyecanlandırdı. Vizyon tarihi ise 6 Ocak 2017 olarak duyuruldu. 2017 Ocak ayında vizyonda olacak olan filmin adı ise “Çalgı Çengi İkimiz “olacak. Yönetmenliği ilk filmde olduğu gibi Selçuk Aydemir yapacak. Bu da demek oluyor ki film kendi çizgisinden çıkmayacak ve özünden uzaklaşmayacak.

İşte Filmin Fragmanı

Tabi ki Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerde bulunması ise şimdiden herkesi gülmekten kırıp geçecek bir proje olacağının sinyallerini veriyor. Zaten bu iki başarılı usta oyuncu, Çalgı Çengi filminden sonra birden çok projede birlikte rol almışlardır. Bu birlikte oynadıkları projelerde ise son derece başarı yakalamışlar ve milyonları güldürerek beğenilerini kazanmıştır. Kuşkusuz ki Ahmet Kural ve Murat Cemcir aradan geçen bu 5 yılın getirdiği olgunluk ve tecrübe edindikleri projeler ile “Çalgı Çengi 2: İkimiz” ile çok daha kaliteli çok daha eğlenceli bir oyunculuk ortaya koyacaklar. Tabii başrollerin yanı sıra bu projede yer alacak diğer oyuncular da son derece önemli.  Bu filmde oynayacak bazı isimler ise; Cahit Gök, Bora Akkaş gibi isimler olarak karşımıza çıkıyor.

Hatta öyle ki filmin konusunun da paylaşılması ile sinemaseverler daha da heyecanlanmaya başlamışlardır. Filmin konusuna değinecek olursak eğer;  Yine bu şanssız ikili filmin ilk kısmında başlarını bir mafya ile belaya sokarlar. Ardından Çalgı Çengi ilk yapımında sahip oldukları hayattan çok uzak bir şekilde yola mafyaya devam etmek zorunda kalırlar. Bu yolculukta yaşananlar ve maceraların konu alınması ile herkesin oldukça gülmesine ve eğlenmesine sebep olacak bir yapım ortaya çıkacak gibi görünüyor.  İlk filmde yakalamış olduğu başarıyı yakalayacak mı ya da bunun üzerine çıkmayı başaracak mı merak konusu. Ancak kesinlikle ilk filmin altında bir performans olmayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Buna siz karar vermek istiyorsanız 2017 Ocak ayında sinemada ki yerlerinizi alarak filmi izleyip kendi yargınızı ortaya koyabilirsiniz. Ancak her şeye rağmen oldukça komik bir film olacağı kendini göstermeye şimdiden başlamış durumda.

İlk Filmden En Komik Sahneler. Hatırlamakta Fayda Var

Puanlama özeti
YORUMSUZ

YORUM YAP

Güncel kalmak istiyor musunuz?

E-bültenimize abone olun güncel içeriklerimizden anında haberdar olun. Yaşam, Aile, Seyahat, Finans ve daha birçok konuda içeriklerimizi takip edin.

Teşekkürler