Home / Yaşam  / Ağustos Ayında Seni Neler Bekliyor: Burçlar Alemi

Ağustos Ayında Seni Neler Bekliyor: Burçlar Alemi

Burçlar aleminde neler oluyor hep birlikte inceleyelim

Güneş sisteminde yer alan takım yıldızlarının hepsine burç denir. Bütün burçları yönlendiren bir gezegen vardır ve bu gezegenlerin insanların yaşamları üzerindeki etkisi çok büyüktür. Dolayısıyla gezegenler ile burçlar, insanların karakterleri arasındaki bağlantı noktasında büyük söz sahibidir. Merak ettirmeden, dünyanın üzerinde etkisi olan burçlar alemini Ağustos ayında neler bekliyor? inceleyelim.

Balık:

Uzun bir süreçten sonra hayatınızda planladığınız ya da hayal ettiğiniz güzellikler Ağustos ayında gerçekleşecek. Ne hayaliniz varsa; ev almak, iş kurmak ve eğitim gibi, çok istediğiniz bir hayaliniz sizi bu ay fazlasıyla mutlu edecek. Yani bu ayın en şanslı burcu sizsiniz diyebiliriz.

Kova:

Pozitif enerjinizin fazla olacağı, güzel ve mutlu bir ay sizleri bekliyor. Yeni bir ilişkiye yelken açabilir, birlikteliğiniz varsa ciddi bir adım atabilir, eğer evliyseniz seyahate çıkabilirsiniz.

Yay:

Yay burçları için Ağustos ayı şans dolu bir ay olacak. Kendinize bol zaman ayıracak gitmediğiniz yerlere gidecek ve tatmadığınız yemekleri tadacaksınız. Aslında bu ay sizin için huzurlu bir ay olacak da diyebiliriz. Bol bol dinlenecek ve seyahat etmenin tadını çıkaracaksınız.

Akrep:

Akrep burçları bu ay kendi başarılarının farkına varacaktır. Başarılı insanlarla bir araya gelecek ve kariyer olarak gerekli başarıyı elde edeceksiniz. Yalnız bu etkiyi lehine kullanmak sizin elinizde. Bu ay sizin için çok önemli.

Terazi:

Terazi burçları Ağustos ayında enerjilerini pozitif yönde kullanarak eyleme dönüştürecekler. Yemekler, eğlenceler ve partilere katılacaksınız. Daha önce hiç girmediğiniz gruplara girebilir ve yeni insanlarla karşılaşıp tanışabilirsiniz.

Başak:

Başak burçları için Ağustos ayı bolluk ve kariyer getireceği bir ay olacak. Mesleki yaşamınızda ilerleyeceksiniz. Ayrıca bu durumun kendi çabalarınızla üstesinden geleceksiniz. Bu sebeple kariyerinize olan ilginiz değerinizi oldukça arttıracak.

Aslan:

Aslan burçları Ağustos ayında mesleki hayatı için şanslı olacak. İş dünyasında bütün kapatılan kapılar ardına kadar açılıp toplantılar ve iş görüşmeleri yapacak. Bu ay Aslan burçları için yoğun, stres dolu geçebilir.

Yengeç:

Bu ay Yengeç burçları için değişen herhangi bir şey olmayacak. Her şey normal ve seyrinde ilerleyecek. Aşk ile ilgili olarak eski sevgiliniz ile tekrar barışma ihtimaliniz olabilir.

İkizler:

İkizler burçları Ağustos ayı itibariyle güzelliklerle dolu ve yeniliklerin getireceği mutlu bir ay geçirecekler. Baştan yeni bir hayata başlayacak ve yeni bir sayfa açacaklar. Yeni bir sayfa açmak içinde öncelikle bir takım geçmişle ilgili hesapları kapatmak gerekiyor. Dolayısıyla hayatınızda olan sizin için bir değeri olmayan insanları çıkartmak ile başlayabilirsiniz.

Boğa:

Boğa burçlarının adaptasyonu her zaman yüksek olduğu gibi bu ay da harikalar yaratacaklar. İş hayatında ki azmi her zaman olumlu olduğu için kendi yaşamlarında her şeyin üstlerinden gelecekler. Ağustos ayında iş ile ilgili birçok görüşme yapacak ve olumlu sonuçlarla karşılaşacaklar.

Koç:

Geçmiş zamanların etkisinde kalmayı bırakmayı başarırlarsa koç burcu için güzel bir ay olacak. Yeni iş teklifleri, görüşmeler, toplantılar yapacaklar. Ayrıca iş hayatı gibi aşkta da yüzünüz gülecek. Eğer sevgiliniz yoksa bu aydan itibaren yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Puanlama özeti
YORUMSUZ

YORUM YAP

Güncel kalmak istiyor musunuz?

E-bültenimize abone olun güncel içeriklerimizden anında haberdar olun. Yaşam, Aile, Seyahat, Finans ve daha birçok konuda içeriklerimizi takip edin.

Teşekkürler