Home / Eğlence  / Ağustos Ayı Konserleri

Ağustos Ayı Konserleri

Kulaklarımızın pasını atma vakti geldi

Ağustos Ayı Konserlerinin Ağustos ayının geçmesi bakımından birçoğu geride kaldı. Fakat önümüzde daha birçok Ağustos ayı konseri de yok değil. Tatillerde bir yere gidemeyen ve iş yerlerine, evlerine tıkılıp kalanlar için harika fırsatlar olan konserlerin geri kalanlarını takip etmekte ve faydalanmakta yarar var. Ağustos ayı konserleri 1-2 Ağustos’ ta başladı. Ağustos’un yirmi beşi ile yirmi yedisi arasında Zeytinli Rock Festivali var. 30 Ağustos gecesi Ceylan Ertem BJ Jack sahnesinde sahne alacak. Yine otuz Ağustos Cuma Akşamı Dibeklihan Caz günleri kapsamında Şenay Lambaoğlu sahne alacak. Caz ve rock severler için Ağustos sonu kaçırılmaz fırsatlar doğuyor. 27 Ağustos’ta Ege Yaz Konserleri kapsamında Teoman’ın da konseri var.

Ağustos Ayı Konserleri Detayları

Ağustos ayı konserlerinin listesi bu kadarla bitmiyor. 26 Ağustos’ta Lara Fabian konseri Çeşme Açıkhava’da olacak. Dört Ağustos, üç Ağustos, beş Ağustos tarihlerinde Koray Avcı Aydın, Denizli ve İzmir’ de açık hava konserleri verdi. Ayrıca beş Ağustos tarihinde Yıldız Tilbe ve Kardeş Türküler-Candan Erçetin ikilisi de konser verdi. Ayrıca Candan Erçetin, Kardeş Türküler ile birlikte 17 Ağustos ve 10 Ağustos tarihlerinde de konser verdi. Candan Erçetin Ağustos ayında ege’ de üç konser verdi. Koray Avcı Candan Erçetin’i iki puan farkla geride bıraktı. İleriki konserler için açık havada konser keyfi yaşamak isteyenler gün saymaya başladılar bile.

Ağustos Ayı Konserler Geçmişleri

Bu Ağustos ayında yapılan konserler en fazla Ege’ de yapıldı. Her sene böyle olmasının sebebi bölgenin turistik ve tarihi özellikleridir. Bölgede geçtiğimiz Ağustos ayında Sibel Can, Ata Demirer, Yıldız Tilbe, Sıla konser verdi. Sılanın bu Ağustos ayı içerisinde bir konseri saha var. Ayrıca ağustos ayı konserleri Bodrum, çeşme, İstanbul gibi büyük ve turistik özelliği bol olan yerlerde devam edecek. Doğu bölgelerinde Ağustos ayı içerisinde, özellikle Erzurum ve çevresinde TRT korosu, Türk Sanat Müziği sanatçıları ve klasik müzik sanatçıları konser verecek. Geri kalan konserler ise yazı uğurlama konserleri olarak Eylül ayında verilecek.

En Güzel Ağustos Konserleri

En güzel Ağustos konserleri 27 Ağustos tarihinde İzmir’ de Sıla tarafından bekleniyor. Ağustos ayının geçen en güzel konserleri ise Koray Avcı ve Sibel Can açık hava konserleri idi. On yedi Ağustos tarihinde yapılan Kardeş Türküler ve Candan Erçetin konserlerinin Denizli ve çevresinde yapılmış olması bölge halkına ayrı bir gurur verdi. Candan Erçetin’ in bu ay içerisinde başka konser verip vermeyeceği merak konusu. Eylül ayının başlarında sıla, Teoman ve Turcell yaz konserleri devam edecek. Özellikle Rock severlerin çok ilgisini çekecek olan Zeytinli Rock festivali gençlerin yüzünü güldürecek. Yaz bitmeden konserler devam ediyor.

Puanlama özeti
YORUMSUZ

YORUM YAP

Güncel kalmak istiyor musunuz?

E-bültenimize abone olun güncel içeriklerimizden anında haberdar olun. Yaşam, Aile, Seyahat, Finans ve daha birçok konuda içeriklerimizi takip edin.

Teşekkürler