Home / Yaşam  / 2016 Yılında Evlenip Bizleri Üzen Ünlüler

2016 Yılında Evlenip Bizleri Üzen Ünlüler

Biz hayranları olarak üzülsek de, onlara hayat boyu mutluluklar dileriz

Evlilik her insan için kutsal bir durum olduğu kadar bazılarımızı da üzen bir durumdur. Hele ki çok beğendiğiniz biri evleniyorsa buna üzüntü duymak kaçınılmaz olacaktır. Tabi işin ucunda bir de beğendiğiniz ünlü var ise o zaman vay halinize. Çoğu insan tabi vakti gelince evlenme kararı alırlar. Her ne kadar güzel bir durum olsa da takipçilerini üzen 2016 yılında evlenen ünlüleri sizler için paylaşıyoruz. Bazıları kendisine çok uygun eşler bulsa dahi bazılarının da bizim gözümüzden hiç yakışmayan kişiler seçtiği ortada bir durum. Aşağıda 2016 yılında evlenen ve bizi üzen ünlülerimize her beraber bir göz gezdirelim.

Bu ünlüler adeta evlenmek için 2016 yılını seçtiler. Birbirinden ihtişamı törenlerle evlenen ünlüleri yorumlamak sizlere kalıyor. İşte 2016 yılında evlenmeyi tercih eden ve dünya evine giren ünlü isimler!

Tarkan Tevetoğlu – Pınar Dilek

Tarkan Tevetoğlu – Pınar Dilek

Pınar Dilek, Tarkan hayranları arasından en şanslı kişi olduğu açık bir durumdur. Bir Tarkan hayranı iseniz buna üzülmemeniz kaçınılmazdır. Pınar Dilek ve 43 yaşındaki yakışıklı popçu beş yıl önce Almanya’da tanıştılar. Daha sonra bu çift İstanbul’da nikah yaptılar. Hemen ardından 6 Mayıs akşamı Almanya’nın Köln şehrindeki Flora im Botanischen Garten isimli mekanda evlendiler. Düğüne katılım sayısı yaklaşık olarak 100 kişi oldu. Mutlu çift balayını lüks bir yat ile Marmaris – Bozburun’da yaptılar.

Başak Sayan – Murat Vardal

Başak Sayan – Murat Vardal

Oyuncu Başak Sayan ve Murat Vardal Bodrum Havalimanı’nda tanıştılar. Ekonomist olan Murat Vardal ve güzel oyuncu Başak Sayan Amerika’da evlendiler. Mutlu çiftin nikahı 15 Ağustos’ta Washington Konsolosluğu’nda kıyıldı ve nikaha çiftin aile dostları katıldı. 39 Yaşında olan güzel oyun Başak Sayan en son olarak “Milat” dizisinde oyuncu ve senarist olarak görev aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer

Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer

Yakışıklı oyuncunun bu evlilik kararı pek çok takipçisini eminim üzmüştür. Yaklaşık olarak iki yıl birlikte olan mutlu çift bu birlikteliğin sonrasında Şubat ayında evlendiler. Çiftin düzenlemiş olduğu Fransa’nın başkenti Paris’teki Türk Büyükelçiliği’ndeki törene 40 kişi katıldı. Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi sağlık sorunları sebebi ile bu törene katılamadı ama 32 yaşında olan oyuncu nikah anını 3g sistemi ile annesine canlı olarak izletti.

Burcu Biricik – Emre Yetkin

Burcu Biricik – Emre Yetkin

“Hayat Şarkısı” dizisinden tanıdığımız güzel oyuncu Burcu Biricik ve reklamcı sevgilisi Emre Yetkin 30 Temmuz günü Bahçeköy Koru Park’ta evlendiler. Mutlu çiftimiz bu mekana, 1947 model Cadillac marka klasik bir araba ile giriş yaptılar. Aralarında pek çok ünlü ismin yer aldığı törene 150 kişi kadar katılımcı oldu. Törene Biricik’in başrol arkadaşı Birkan Sokullu’nun katılamaması dikkat çekti. Mutlu çift balayını Endenozya’nın Bali Adası’nda yaptılar. Biricik, hayranlarını her ne kadar üzmüş olsa da, mutlu bir hayat geçirmesini dileriz.

cemsusal@gmail.com

Cem Ceyhun Süsal yaklaşık 12 yıldır internet sektöründe çalışan ve bir çok startup projesinde başlangıçtan bitimine kadar aktif şekilde rol almış bir girişimcidir.

Değerlendirmeleriniz
YORUM YOK

YORUM YAP

Beni bir gir hele :) *

YÜZLERCE  YAZI
TAKİP ET!

50 farklı konuda her gün taze yazılar!

Bilgileriniz hiç bir şekilde hiç bir kurum veya kişi ile paylaşılmayacak

OLEY ARAMIZA HOŞGELDİN